تماس با ما

کاربر گرامی لطفا هر گونه انتقاد ، پیشنهاد و یا درخواستهای خود را از طریق فرم ذیل به ما ارسال فرمائید .

  آموزشی

  مقالات

  کتاب

  ما کلیه مطالب آموزشی مورد نیاز شما را جمع آوری، تهیه و تولید یا تدوین خواهیم کرد تا در کنار مطالعه اصل کتاب بتوانید بهترین متد یادگیری و درک بهترین موضوعات کتاب را به همراه داشته باشید . امید است که مباحث یاد شده کمک زیادی به آموزش شما نماید

  ما بهترین و کاربردی ترین و مطرح ترین و با احساس ترین مقالات جذاب را جمع آوری و در این سایت منتشر خواهیم کرد تا گامی به سوی موفقیت تصادی شما عزیزان برداریم

  ما بهترین کتابهای مطرح جهان که به صورت فایل الکترونیکی تهیه شده است را جمع آوری برای شما دوستداران عزیز در این سایت انتشار خواهیم داد تا شما بتوانید با دانلود و مطالعه آنها از دروازه دیگری به حواشی عالم نگاه کنید

  سوالات متداول

  1. چگونه از این سایت استفاده کنیم؟

  ابتدا وارد قسمت دسته بندی شوید و از آن قسمت مثلاـ” وارد قسمت آموزشی می شوید و مبحثی را که لازم دارید را پیدا و دانلود نمایید. 

  1. محتوای آموزشی این سایت چه مزیتی دارند؟

   مزیتشان این است که در حداقل زمان ممکن، خوب و عمیق یاد می گیرد. نوعی یادگیری هوشمندانه است.

  1. چرا محصولات آموزشی تان گران هستند؟

   محصولات آموزشی بر اساس تکنیکی تهیه شده اند که در کمترین زمان، یادگیری خوب و عمیقی را فراهم می کنند . و هنگام یادگیری نیاز به کارشناس آن درس، کلاس،… نیست و  خودتان ،شخصا در حداقل زمان  مطالب را یادمی گیرید. وخیلی از محدویت ها را ندارد و از نظر هزینه  تقریبا”، یک یا دو جلسه  کلاس به صورت فردی می باشد . و نسبت به آنها خیلی مناسب و کم هزینه است.

  1. محتوای آموزشی شما بصورت E-Learning است؟

  نوعی تکنیک یادگیری هوشمندانه است و فراتر از E-Learning است وقتی محتوایی را تهیه می کنید، به طور شخصی با یک ساعت و نیم یا دو ساعت  مطالعه  در روز می توانید، یاد بگیرید. و احتیاج به آموزش از راه دور  یا … نیست.

  1. زمان لازم برای یادگیری یک فصل آموزشی چقدر است؟

  در قسمت ابتدای هر محتوای راهنمایی شده است. بیشتر  نزدیک به،  تقریبا” یک هفته  کافی است  و به جای یک سال تحصیلی، می توانید در یک ماه یاد بگیرید.

  1. چرا محتوای آموزشی بیشتر به صورت دستی هستند؟

  براساس تکنیکی که تهیه شده اند  بصورت دستی هستند تا بالاترین  بازدهی را داشته باشند…

  1. این محتوای بیشتر برای چه افرادی کاربرد دارد؟

  برای افرادی که نزدیک امتحانات هستند ویا مطالعه خوبی نداشته اند و از نظر زمانی محدودیت دارند و می خواهند در کمترین زمان برای امتحانات یا کنکور آماده شوند و جمع بندی کنند بسیار مفید است. در واقع ، این محتوای آموزشی مثل کاتالیزور عمل می کند و سرعت شما را دریادگیری بالا می برد، در هر سطحی که در آن درس باشید ودر حال حاضر  برای درس شیمی موجود است.

  1. مقالات رایگان Research gate در چه زمینه ای است؟

  این مقالات برای پروژه های تحقیقاتی کارایی دارند و درزمینه ،علوم پایه،فنی مهندسی،علوم پزشکی و آزمایشگاهی، دانش کامپیوتر و…هستند. مقالات به صورت  Full paper می باشند، برای دسترسی بهتر در سایت باید وارد قسمت دسته بندی دانشگاهی شوید.

  1. در مورد مقالات توضیح دهید؟

  مقالات اکثرا”  در ژورنال های معتبر چاپ شده اند و یا در کنفرانس های بین المللی ارائه شده اند و بصورت Full paper هستند. مقالات علمی متنوعی به زبان فارسی هم در سایت ارائه شده است.